Pomyślane Notatki

Fot. & Grafika - Marta Ćwiąkalska

 

© Marta Ćwiąkalska 2019-2024

Kontakt

Created with WebWave by PremiumYou

Umów

konsultację

Laser

PremiumBlog

Kontakt

O mnie

Druk

Projekty

HOME

Tworzyć z pasją, gdy kocha się swoją pracę, to łatwe. Tworzyć ze zrozumieniem, to całkiem inna historia.

 

Zrozumienie klienta i jego indywidualnej potrzeby, to zawsze mój cel. Służę moim doświadczeniem, by ten cel osiągnąć we współpracy z moimi klientami. A nie zawsze było łatwo, bo moje ego chciało wiedzieć najlepiej i stawiać na swoim. Jednak z każdą pracą, z każdym klientem, z każdym wypracowanym sukcesem, nauczyłam się współpracować - z klientem i ze sobą. 

 

Moją firmę tworzę od 2002 roku, wcześniej zdobywałam doświadczenie od 1997 roku w poligraficznej spółce przyjaciół i tradycyjnych drukarniach. Świat się zmienia, a moja firma wraz z nim, dlatego teraz moje umiejętności przekierowuję z typowej poligrafii w stronę narzędzi internetowych. Dlatego też stworzyłam Forum Małego Biznesu na LinkedIn - celem grupy jest dostarczanie aktualnych treści, trendów i pomysłów dotyczących kreowania wizerunku firmy. Dzielimy się doświadczeniem z zakresu tworzenia marki oraz treścią mogącą wspomóc działania wizerunkowe, zwłaszcza dla firm nowopowstałych. Zapraszam po inspiracje!

 

W wolnych chwilach rozwijam autorski pomysł narzędzi auto-coachingu, które nazwałam Pomyślane Notatki - to wspaniała odskocznia, dająca dużą satysfakcję! (www.pomyslane-notatki.pl)

 

Mam kilka pomysłów na wizerunek Twojej firmy, czy możemy umówić się na krótką konsultację, w której je przedstawię?

 

Zapraszam!

 

Ja i moja firma